Červen 2015

If I think

30. června 2015 v 19:34 | K. S. |  About
Ahoj.?

Dlouho jsem tento blog chtěla obnovit. Dostala jsem ho a nepsala na něj. Teď chci začít. Ať nikdo nečeká nic smysluplného. Budou tu příběhy, fotky, výlevy všeho možného. Možná i něco o mě, to uvidíme. Snád se tu bude případným návštěvníkům líbit. A pokud ne, koneckonců, ani nečekám že tohle bude někdo číst. Taky nečekám že někdo pochopí, o čem píšu. Případný čtenář nechť prosím nečeká žádnou pravidelnost, smysluplnost a inteligenční úroveň článků.
A když už jsem všechny odradila od dalšího čtení, můžu si s tímhle blogem vlastně dělat co chci, když ho nikdo číst nebude.

Takže teď bych se měla rozloučit. Nevím s kým. Možná se rozloučím prostě jen s článkem. Co spisovatel může dělat s dopsaným článkem? Je mi vlastně k ničemu. Takže se s ním rozloučím, než ho pošlu.

Ahoj.

Broken

30. června 2015 v 17:56 | K. S. |  About
Je těžký cokoliv říct. Celý roky naděje. Celý roky snění. Lásky. Slz. Je to pryč. Doslova pryč. Desítky kilometrů. A moje srdce je na desítky malých kousků. Vypít tři kávy po sobě je moc. Hanna to řekla hezky, "Moje tělo je ze 7/10 tvořeno kofeinem. Musím udržovat hladinu" tak nějak se cítím. Ještě jsem nedokázala vyjít z domu. Je mi na nic. Ne, není mi na nic. Je mi hrozně. Jako nikdy. Věděla jsem že to příjde, že jednou odejdu. Ale nebyla jsem to já, kdo odešel. I tak je to moje vina. Vždycky byla. Nikdy jsem si neměla připustit, že bych cítila něco víc.